skip to Main Content
+90 426 213 33 62 siparis@mimgida.com.tr
Tarihçe

Tarihçe

2003’te Bingöl’de sakatat sektörüne aile şirketi olarak başladık. Büyüdükçe kenetlendik, birlik olmanın gücünü hep hissettik. 2003’ten bu yana tüm tecrübemizi ve bilgi birikimimizi bu sektöre yoğunlaştırdık. Ürünlerimizi Bingölden temin edip soğuk zincir şeklinde tüm Türkiye’ye naklediyoruz. 

Mimgıda, kalite ve hijyen kurallarını ön planda tutarak tüketicisine sağlıklı, güvenilir, lezzetli sakatat ürünleri sunmaktadır. 

Elde ettiklerimizi, gördüklerimizi dürüstlüğümüzde birleştirdik ve ne mutludur ki ‘’Mimgıda yaparsa en iyisini yapar’’ dedirtmeyi başardık. 

Temel İlkemiz

Temel İlkemiz

Mimgıda 2003 yılından bugüne pazara sunduğu et ve et ürünlerinde ilk günkü heyecan ve istekle büyümeyi sürdürmektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede firmamızın yönetim felsefesi müşterilerimizin güvenini kazanmak, istikrarlı, hızlı ve doğru kararlar vererek büyümektir.

Tek amacımız dürüstlükten, haktan ve doğruluktan taviz vermeden Mimgıda markasını sakatat sektörüne sonsuza kadar nakşetmektir.

Mimgıda; müşterilerimiz ve uzun yıllar sadakatle çalışan personelimiz ile büyümektedir. Mimgıda markası ile helal et ve et ürünleri sektöründe hak ettiği yeri almaktadır.

Back To Top